Bathmate tokiam Peniui, Kokio Norite Jūs

Bathmate yra penio didinimo įrankis, kuris paprastai ir efektyviai duoda norimus rezultatus.

Kaip Bathamte veikia?

Bathmate naudoja nepakeičiamą vandens galią.

 • · Veikia vonioje, duše ar ore
 • · Gali būti uždedamas per kelias sekundes naudojant tik vieną ranką
 • · Itin lengvai naudojamas ir 250% efektyvesnis nei kitos pompos
 • · Pailgina jūsų penį išplėsdamas penio apdangalą ir vidinius audinius
 • · Padidina penio apimtį išplėsdamas jūsų lygųjį raumenį kiekvieno naudojimo metu
 • · Padidina penio ištvermę ir pajėgumą treniruodamas jūsų penio kraujagyslių sistemą
 • · Naudojamas kaip vienas produktas arba kartu su penio treniruočių sistema
 • · Galima naudoti vietoj jūsų treniruočių apšilimo ar atvėsimo po jų arba kaip atskirą ilgio ir apimties treniruočių rutiną
 • · Vietoj nuolatinio pumpavimo jūs tiesiog spaudžiate Bathmate link savo kūno ir sukuriate slėgį per kelias sekundes
 • · Turi didelį patogų padėklą, kuris dedamas ant jūsų dubens srities
 • · Neužspaudžia penio, todėl garantuoja pilną padidėjimą visam peniui

Pagerinkite Savo Penį Su Bathmate

Bathmate yra revoliucinio dizaino produktas naudojantis vandens galią ir padidinantis tradicinių pompų efektyvumą 250%.
Pagrindiniai šio revoliucinio dizaino privalumai prieš tradicines oro pompas ir kitus penio didinimo prietaisus yra šie:

1) Tai yra vandens pagrindu veikiantis prietaisas
2) Jį yra išties lengva ir paprasta naudoti
3) Jis suteikia galimybę geresniai pumpavimo treniruotei


Susisiekite Su Mumis

Turite klausimų?

Skambinkite mums nemokamai numeriu +372 519 16130
arba parašykite mums el.laišką adresu info@bathmate.lt

Išbandykite tai 30 Dienų

Bathmate garantuoja 100% 30 dienų pinigų atgavimą.

Kodėl Bathmate.lt?

NEMOKAMAS Greitas 2 Dienų Išsiuntimas*
Diskretiškas Pristatymas
30 Dienų Pinigų Grąžinimo Garantija
Klientų Aptarnavimo Skyrius 24/7

1. Vandens Galia Skirta Didėjimui

Bathmate naudoja nepakeičiamą vandens galią:

 • · Su vandens pagalba yra sukuriamas kur kas galingesnis vakuumas nei su oru.
 • · Stipresnis vakuumas reiškia didesnį penio padidėjimą ir geresnes mankštinimosi sąlygas.
 • · Vanduo, priešingai nei oras, nesuslegia, todėl su vandeniu išgautas vakuumas leidžia kur kas didesnį penio išsiplėtimą.
 • · Taip pat labai svarbu, jog šiltas vanduo padeda tekėti kraujui ir sušildo penio audinius lengvesniam išsiplėtimui. Sukombinavus audinių šildymo jėgą su jų išsiplėtimu didesnis ir efektyvesnis padidėjimo bei pagerėjimo rezultatas yra garantuotas.
 • · Tuo pat metu vanduo sušvelnina ir sudrėkina penį, kai šis išsiplečia, todėl tai yra pati saugiausia pompa jūsų naudojimui.

2. Paprastumas Lemia Nuolatinį Naudojimą

Pagrindinė daugumos kitų penio didinimo metodų problema yra ta, jog jie yra per daug sudėtingi irkomplikuoti dažnam naudojimui. Jie arba užima per daug laiko arba turi itin komplikuotą mechanizmą, kuris yra tikras siaubas nuolatiniam naudojimui.

Bathmate jėga slypi jo dizaino paprastume ir naudojimo saugume:

 • · Nesvarbu jeigu naudojamas duše, vonioje ar ore, Bathmate gali būti uždėtas ir paruoštas naudoti per kelias sekundes naudojant tik vieną ranką
 • · Jūs galite naudoti pompą duše, kol Bathmate dirba didindamas jūsų penį, jūs turite laisvas rankas prausimuisi.
 • · Su nedideliu kiekiu judančių detalių, Bathmate nereikalauja jokios išskirtinės ir daug laiko užimančios priežiūros, neskaitant rekomenduojamo nuvalymo po naudojimo.
 • · Greitojo išleidimo vožtuvas yra specialiai sukurtas tam, kad galėtų greitai išleisti slėgį, o jūs galėtumėte lengvai nuimti Bathmate nuo savo penio, kai treniruotė bus baigta.
 • · Kad galėtumėte sekti savo progresą, mes turime įmontuotą matavimo juostelę, kuris parodys, kiek jūsų penis padidėjo per tam tikrą laiką.

Net jeigu pats prietaisas yra paprastas, jūs galite būti užtikrintas, kad tinkamai naudojamas Bathmate vakuuminis vamzdelis tarnaus jums visą gyvenimą. Vamzdelis, kuris yra pagamintas iš polikarbonato, buvo išbandytas slėgio atsparumo teste ir atlaikė 400 kilogramų spaudimą, o taip pat jis buvo sukurtas taip, kad galėtų atlaikyti 20 kilogramų svorio jėgą numestą iš trečio aukšto. Visi Bathmate komponentai yra pagaminti saugias ir pelningas firmas atstovaujamų gamintojų, kurie dirba pagal aukščiausius Kokybės Kontrolės standartus. Kad užtikrintume visapusišką gaminių patikimumą, atsitiktiniai Bathmate prietaisai yra testuojami su 1,000,000 apsukų vakuuminėmis testavimo staklėmis.

Lengva kaip Nusiprausti Po Dušu!

Bathmate yra toks paprastas, koks tik gali būti prietaisas. Tai paprasta kaip nusimaudyti vonioje ar duše.

Tik Pažiūrėkite, Kaip Paprasta yra Naudoti Bathmate

3. Geresnė Pumpavimo Technika Geresniam Padidėjimui

Bathamte prisitvirtina prie jūsų dubens apačios ir uždengia visą jūsų penį, taip padėdamas jūsų peniui pasiekti didesnę nei įprastai akmens kietumo erekciją.

Bathmate siūlo jums geresnę pumpavimo techniką:

 • · Pompa prisitvirtina prie penio ant dubens pagrindo, todėl yra mankštinamas visas penis.
 • · Pumpavimo ir Bathmate vožtuvų sistema leidžia peniui būti pumpuojamam keliais lygiais, leidžiant kraujo maksimumui sutekėti ir ištekėti iš penio.
 • · Penio sveikatos daktarai ir mūsų ekspertai vieningai sutaria, jog pumpuoti penį keliais "lygiais", kaip rekomenduoja Bathmate, yra itin naudinga ir tai padidina penio treniruočių ir pumpavimo rezultatus.
 • · Deguonimi prisotinto kraujo tekėjimas, sukeltas "kelių lygių pumpavimo" išplauna toksinus esančius penyje ir leidžia pilną erektiliųjų audinių ir penio išsiplėtimą.

Mokslas Slypintis Už Bathmate ir Penio Treniravimo

1 Principas: Lygiojo Raumens Treniravimas

Bemaž 50 procentų penio sudaro lygusis raumuo. Lygusis raumuo penyje turi keletą unikalių skirtumų nuo kito raumeninio audinio esančio pavyzdžiui jūsų bicepse, tačiau nepaisant to, šio raumens dydis ir forma lemia koks yra jūsų penis, taip pat kaip bicepso raumuo lemia, kokios yra jūsų rankos.

Kai jūs naudojate Bathmate ant savo penio, jūs iš tikrųjų mankštinate penį. Dėl to šis mankštinimas leidžia jūsų penio lygiojo raumens ląstelėms vystytis ir prisitaikyti prie spaudimo. Laikui bėgant šis prisitaikymas padėjo tūkstančiams tokių vyrų kaip jūs padidinti ir sustiprinti savo penius.

Kai naudojate Bathmate, jūs išstumiate vandenį iš prietaiso. Su kiekvienu stumtelėjimu yra sukuriamas vandens jėgos vakuumas, o jūsų penis ir jo lygusis raumuo yra skatinami plėstis.

Su saugumo mechanizmu, kuris yra įmontuotas į Bathmate, vandens slėgis visuomet yra subalansuotas. Jeigu atsiradus bet kokiam skausmui jūs nustojate pumpuoti, jūsų penis negali būti įtrauktas į nesaugias slėgio zonas ir padaryti žalos, kaip kiti prietaisai. Bathmate pagrindas yra suprojektuotas taip, kad naudotų minimalią spaudimo jėgą, bet užtikrintų maksimalų išsiplėtimą, taip skatindamas didžiausią įmanomą didėjimą su mažiausiu galimu diskomfortu.

2 Principas: Penio apdangalo ir Erektilinių Audinių Plėtimas

Penio apdangalas yra stiprus audinio sluoksnis, kuris gaubia tris jūsų penio erekcines ertmes. Apdangalas kartu su šiomis ertmėmis sudaro jūsų penio formą. Kraujo ertmės jūsų penio erktiliniuose audiniuose prisipildo iki maksimumo ir būtent tai sukelia erekciją.

Kartu su penio lygiuoju raumenimi, didžiausias penio apdangalo ir erektilinių audinių dydis nulemia jūsų penio dydį. Geros naujienos tos, kad naudojant Bathmate, jūs plečiate ir penio apdangalą, ir erektilinius audinius virš jų normalaus dydžio.

Reguliariai naudojant Bathmate jūsų penio apdangalas ir erekcinės ertmės plėtosis ir taps didesnės bei stipresnės. Kuo sistemingiau jūs naudosite Bathmate, tuo didesni jūsų penio vidiniai audiniai taps. Tai praktiškai tas pats, kaip mankštinti savo raumenis sporto klube, tačiau čia jūs mankštinate savo brangiausią organą.

3 Principas: Raiščių Prailginimas

Kaip žinote, ne visas jūsų penis yra matomas. Beveik pusė jūsų penio slepiasi jūsų kūno viduje ir ši pusė gali būti išleista į išorę prailginant prilaikančius raiščius, o tai reiškia kartu prailginant ir jūsų penį. Vidinio penio išleidimas yra sukeliamas švelniai traukiant penį žemyn.

Kai naudojate Bathmate duše, vandens pripildytos pompos svoris švelniai sveria penį į apačią. Laikui bėgant šis švelnus tempimas lemia jūsų "raiščių" pailgėjimą, o tai daro jūsų penį ilgesniu.

Spaudžiant Bathmate pumpavimo sistemą, vanduo yra išleidžiamas, tai sukelia vienodą vakuumą visame Bathmate. Tai subalansuoją visą augimą.

Daug Efektyviau Nei Oras

Taigi, kalbant apie pumpavimą, koks skirtumas tarp oro ir vandens? Oras yra purus ir lengvai suspaudžiamas, o tai reiškia, jog jeigu jūs sukuriate oro vakuumą vamzdelio viduje, oro pasiskirstymas ten tampa paprasčiausiai retesnis. Tai reiškia, kad penis gali plėstis nelygiai ir sukurti galimus penio sulinkimus ir išsikišimus.

Kita vertus, vanduo yra daug sunkiau suspaudžiamas, todėl kai vanduo yra išpumpuojamas iš uždaryto vamzdelio aplink jūsų penį, vanduo nebegali plėstis ir padėti užplidyti tarpų, tai reiškia, kad jūsų penis turi išsiplėsti, jog užpildytų išpumpuoto vandens vietą. Taip pat, dėl sunkaus suspaudžiamumo, vanduo suformuoja vientisą pagalvėlę aplink penį ir leidžia vienodą išsiplėtimą be jokių sulinkimų ar išsikišimų.

Batmate Išsiplėtimas Jums Duoda Rezultatus

Tūkstančiai mūsų klientų pranešė apie savo sėkmę naudojant Bathmate, įskaitant:

 • · Pridėtą ilgį iki 5 cm
 • · Pridėtą apimtį iki 2.5 cm
 • · Padidėjusį penio tūrį daugiau kaip 100%
 • · Gautus matomus rezultatus jau po 1 naudojimo
 • · Gaunamas pastovias akmens kietumo erekcijas
 • · Padidėjusią ištvermę lovoje
 • · Padidėjusį pasitikėjimą savimi
 • · Išsitiesinusius penio sulinkimus
 • · Padidėjusias penio galvutes

Kaip padidinti savo penį- tai tikrai ne naujas klausimas. Šis klausimas sulaukia daug susidomėjimo jau daugelį metų. Ekspertai iš Bathmate laboratorijos ištyrė daug užsienio rinkų ir dėka to išrado prietaisą, kurio efek tyvumą patvirtino metų išbandymai ir PRAKTINIAI REZULTATAI!


©Autorinės Teisės Saugomos 2015. Bathmate.lt